Certyfikaty i dyplomy Dr n. med. Jacka Winczakiewicza

Edukacja - Historia zawodowa - Osiągnięcia

Absolwent Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie, specjalista chirurgii ogólnej. W latach 1983-1999 pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Naczyniowej w Toruniu. Założyciel (1992 rok) Prywatnego Centrum Chirurgii będącego jednym z pierwszych w Polsce ośrodków Chirurgii Jednego Dnia, a od 2008 roku także Oddziału Medycyny Estetycznej. Staż naukowy w 1999 roku w Klinice chirurgicznej w Vorms (Niemcy), a w 2000 roku nostryfikacja dyplomu w USA. W 1993  uzyskał specjalizację II stopnia w chirurgii ogólnej.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Klubu Przepuklinowego,  Towarzystwa Chirurgów Polski, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Tytuł doktora medycyny za pracę z zakresu chirurgii przepuklin, Pierwsza nagroda na Europejskim Kongresie Flebologicznym za pracę w temacie patofizjologii układu żylnego. Uczestnik i współautor prac nad diagnostyką optyczną wczesnego wykrywania czerniaka skóry i nowotworów układu pokarmowego oraz układowych działań skleroterapii u zwierząt laboratoryjnych we współpracy z Uniwersytetem im. M. Kopernika w Toruniu. Liczne staże i szkolenia zagraniczne m.in. z zakresu liposukcji i medycyny regeneracyjnej. Przeszczepy tłuszczu (lipotransfery) i komórek macierzystych w celach leczniczych i estetycznych. Od 18 lat pracuje tylko w prowadzonym przez siebie i doktora Marka Borkiewicza Prywatnym Centrum Chirurgii w Toruniu.

Jest absolwentem dwuletniej szkoły medycyny estetycznej i antystarzeniowej w Warszawie. Specjalizuje się w leczeniu chorób żylnych (operacjach laserowych- EVLeT RF, skleroterapii) leczeniu przepuklin z użyciem siatek, proktologii (hemoroidy - operacje laserowe LHP, przetoki odbytu FILAC), liposukcji, lipotransferach do twarzy, piersi, pośladków, zabiegach medycyny estetycznej (botox, wypełniacze , lasery, nici), nowotworach skóry, badaniach endoskopowych i USG.

Dr n. med. Jacek Winczakiewicz

+48 56 660 09 07

pcc@pcc.torun.pl

Czynne pon.-pt. od 9.00 do 19.00

  •  

Dane kontaktowe:

+48 56 660 09 07

+48 56 660 09 08

pcc@pcc.torun.pl

Prywatne Centrum Chirurgii

Winczakiewicz - Borkiewicz

Adres: Kołłątaja 10 A, 87-100 Toruń

Czynne od poniedziałku do piątku

Godziny otwarcia: 9.00-19.00